Статті

У чому переваги кнопкових телефонів перед сучасними смартфонами

кнопковий смартфон

Кнопкові телефони вже давно пішли на другий план і поступилися сучасним смартфонам. Однак, як не крути, але у подібних апаратів все ж є вагомі переваги перед своїми молодшими конкурентами. Детальніше про них ми розповідаємо в нашій статті.


Зручність користування взимку

Особливо цей момент актуальний в такі морози, як зараз. Як часто вам доводиться знімати на вулиці рукавички, щоб відповісти на вхідний дзвінок або виконати якусь іншу операцію на своєму сучасному смартфоні? Така проблема відсутня на кнопкових гаджетах, оскільки там все управління здійснюється за допомогою фізичних кнопок, що реагують на натискання в рукавичках.

Ціна

Ще один серйозний аргумент на користь кнопкових моделей. Навіть останні новинки сегменту коштують значно дешевше своїх сенсорних візаві.

Саме тому багато користувачів, яким важливо, щоб смартфон міг виконувати лише базові функції, все ще воліють купувати кнопкові пристрої.

Надійність і зносостійкість

Золоте правило – чим менше в телефоні функцій і наворотів, тим менше шансів, що він зламається. Жарти про Nokia 3310 з’явилися неспроста. Кнопкові пристрої дійсно можуть пережити багато. Наприклад, після падіння їх деталі хоч і розлітаються в різні боки, але після того, як вони збираються воєдино, мобільник найчастіше працює без нарікань.

З сучасними смартфонами таке важко уявити. Кожне падіння може виявитися для апарату останнім. Від того і мода на всякі бампери та інші аксесуари, що підвищують міцність.

Автономність

Цей пункт випливає з попереднього. Наявність лише найнеобхідніших функцій позитивно позначається на терміні роботи кнопкового телефону від одного заряду батареї. Якщо навіть самі наворочені сучасні смартфони можуть прожити далеко від розетки не довше чотирьох днів, то кнопочники потребують підзарядки куди рідше, близько одного разу на тиждень.

Розміри

Майже всі сучасні смартфони виходять великими і однією рукою з ними не впоратися, та й в кишені їх буває важко носити. Подібної проблеми немає з кнопковими гаджетами. Вони ергономічні і мініатюрні, поміщаються на долоні, в нагрудній кишені сорочки. Так що, якщо ви все ще не можете змиритися з трендом на “лопати”, кнопкові моноблоки – ваш вибір.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Нові смартфони Samsung виявилося легко зламати одним необережним рухом

В минуле

Блогер зламав камеру в Red Dead Redemption 2 і показав моторошні секрети гри

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle