Softnews

Microsoft радикально переробить Windows 10

Windows 10

У Microsoft намітилися грандіозні плани щодо дизайну і функціональності Windows 10. У 2021 році компанія випустить глобальне оновлення операційної системи під кодовою назвою Sun Valley ( “Сонячна долина”).


Як пише Windows Central, апдейт практично повністю змінить дизайн “Провідника”, меню “Пуск”, “Центру повідомлень” і багатьох інших розділів. Також піддадуться змінам дизайн і анімація.

Відповідно до внутрішньої документації, проект повинен “оживити” зовнішній вигляд Windows 10 і розширити можливості управління робочим столом, щоб платформа не відставала від інших більш легких сучасних ОС.

Windows 10

Windows Central зазначає, що, незважаючи на впровадження нового стилю Fluent Design, операційка від Microsoft багато в чому залишилася застарілою – зокрема, не відбулося переосмислення користувацього інтерфейсу. У наступному році Windows можуть чекати більш плавна анімація, закруглені кути вікон і інших елементів, а також поява єдиного інтерфейсу, в тому числі для сторонніх додатків, а також підтримка темного режиму там, де його раніше не було.

Про терміни виходу апдейта поки не оголошено, але, найімовірніше, це станеться в першій половині 2021 року.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

5G в маси: названо найпопулярніші смартфони з цією технологією

В минуле

Неймовірна міць: розсекречені характеристики наступного смартфона Samsung

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle