Softnews

В Україні почали віддалено блокувати розумні телевізори

Компанія Samsung почала блокувати на території України смарт-телевізори, завезені неофіційно дистриб’юторами, пише AIN з посиланням на пости користувачів в соцмережах.


У лютому 2020 року на телевізорах деяких користувачів почали з’являтися написи « This TV is not fully functioning in this region» ( Не всі функції цього ТВ працюють в даному регіоні). Зокрема, заблокованими виявилася смарт-функції, серед яких – перегляд YouTube, Netflix і т. Д.

Зокрема, заблокованими виявилися і нові телевізори з українських онлайн-магазинів, які покупці отримували в оригінальних упаковках.

Samsung Smert TV

З подібними проблемами зіткнулися також користувачі в Молдові, Росії і Білорусі. Російський офіс компанії Samsung випустив роз’яснення , що заблокованими виявилися телевізори призначені не для того регіону, в якому їх купили і використовують.

«Такі пристрої не сертифіковані для використання в російському регіоні, що виключає можливість виробника гарантувати коректну їх роботу, доступність всіх функцій, а також своєчасне і якісне сервісне обслуговування відповідно до глобальних корпоративних стандартів компанії Samsung Electronics. Крім того, частина сервісів, реалізованих через заблоковану платформу, можуть мати ліцензійні обмеження по території використання», – розповіли в російській філії Samsung.

За даними AIN, схожі відповіді отримують і українські користувачі від модераторів Facebook-аккаунта компанії. У той же час українські користувачі обходять блокування за допомогою пультів з голосовим управлінням, підключенням через VPN і зміни регіону в налаштуваннях.

Відзначається, що до серпня 2019 року в Україні офіційно продавалися телевізори Samsung російського складання, але після компанія перейшла на поставки телевізорів з країн Європи та Азії.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Споживачі, які придбали телевізори в чому винні? Продавці хай би відповідали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button