Softnews

Всього одне повідомлення “ламає” популярний месенджер

iPhone

Автори сайту WABetainfo поділилися інформацією про те, що в популярному месенджері почали поширювати шкідливі повідомлення. Причому передбачається, що набір символів, що міститься в останніх, може негативно позначитися і на роботі самого смартфона.


Відомо, що саме повідомлення виглядає як випадковий набір символів, проте дане поєднання цифр і букв провокує вихід месенджера з ладу. З даною ситуацією зіткнулися як користувачі iOS-пристроїв, так і власники смартфонів на базі Android. Повідомляється, що після отримання даного повідомлення смартфон перестає запускати WhatsApp.

Шкідливе повідомлення

Шкідливе повідомлення

Джерела зазначають, що повністю захиститися від даної уразливості не вийде. Звичайно, можна заборонити відправляти повідомлення незнайомим номерам, проте воно може надійти і від відомих контактів. Джерела знайшли спосіб виправити проблему, але варто відзначити, що спрацює він тільки якщо користувач раніше підключав аккаунт WhatsApp до браузеру. Так, при отриманні “шкідливого” повідомлення необхідно перейти в браузерну версію месенджера, відкрити діалог з шкідником і видалити всі повідомлення.

“Полагодити” додаток можна також шляхом його видалення і повторної установки, однак в даному випадку, за відсутності резервної копії, можна позбутися історії діалогів і контенту, що знаходиться в месенджері.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

STALKER 2 обзавівся першими скріншотами

В минуле

Недорогий смартфон Redmi увійшов до трійки найбільш затребуваних смартфонів в світі

В майбутнє

Також буде цікаво