Як краще класти телефон на стіл – екраном вгору або вниз?

Зараз на головній

Залишаючи телефон на столі, користувачі задаються питанням, як краще покласти пристрій – екраном вниз або вгору? На дисплей або задню кришку? Щоб розібратися, потрібно зважити всі «за» і «проти», яких не так багато.


Чи можна залишати смартфон на столі екраном вниз?

Якщо залишити телефон на столі екраном вниз, його камера буде захищена від подряпин, які може завдати нерівна поверхня. Якщо ж камера знаходиться в поглибленні, то і вона, і сканер відбитка пальців не будуть забиті пилом і сміттям, які можуть лежати на столі. У разі, якщо користувач проллє рідину на смартфон, вона потрапить на кришку, а екран може залишитися повністю неушкодженим.

Смартфон на столі

Є кілька менш значних аргументів на користь положення екраном вниз:

  • Вважається, що класти телефон екраном вгору під час зустрічі або розмови – поганий тон. Ще так співрозмовник буде відволікатися на повідомлення.
  • Багато людей залишають смартфон екраном вниз, щоб оточуючі ненароком не прочитали повідомлення, які висвічуються на дисплеї.

Чи можна залишати смартфон на столі екраном вгору?

Смартфон на столі

Залишаючи пристрій дисплеєм вгору, користувач захищає поверхню екрану від подряпин. Якщо в налаштуваннях телефону є функція, яка забороняє дисплею загоратися при надходженні нових повідомлень, таке положення не збільшить витрату заряду. До менш значних причин можна віднести наступні:

  • У шумному середовищі можна не почути звук телефону, але помітити дзвінок на екрані.
  • Якщо смартфоном часто користуються, його зручніше тримати екраном вгору, а не перевертати кожен раз.

Вибір положення телефону на столі залежить від пріоритетів господаря. Якщо він боїться подряпати поверхню екрана і хоче завжди бути на зв’язку, потрібно класти екраном вгору. Якщо в пріоритеті цілісність камери – варто залишити пристрій екраном вниз.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей