Названо додаткти, які стежать за користувачами – вони є на кожному смартфоні

Зараз на головній

Ні для кого не секрет, що великі компанії збирають всілякі дані про користувачів, щоб рекомендувати їм персоналізований контент і, звичайно ж, релевантну рекламу. Аналітики компанії Clario, що спеціалізується на кібербезпеці, опублікували рейтинг мобільних додатків, які знають більше всіх особистої інформації про користувачів.


Аналітики Clario враховували не дані cookie, які використовуються додатками і сайтами для надання цільової реклами, а реальну інформацію, яку розробники знають або хочуть знати про користувачів. Це вік, стать, ім’я, сексуальна орієнтація, релігійні уподобання, домашня адреса, улюблені місця, хобі, посаду на роботі, зарплату і навіть фізичні дані на зразок ваги, зросту та інформації про здоров’я. 

Як з’ясувалося, більше всіх інших інформації про користувачів збирає Facebook. Соціальна мережа Марка Цукерберга збирає 70,59% персональних даних. Виняток – фізіологічні показники, фінансові та деякі інші дані. На другому місці розташовується Instagram з 58,82%, а на третьому – популярний сервіс знайомств Tinder з 55,88%. 

Дивно, але з усіх сервісів Google в рейтинг потрапили тільки «Карти» з 20,59%. Навіть Ikea і Netflix знають про користувачів більше – 23,53% і 26,47% відповідно. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей