Softnews

Названо додаткти, які стежать за користувачами – вони є на кожному смартфоні

Обговорення

Ні для кого не секрет, що великі компанії збирають всілякі дані про користувачів, щоб рекомендувати їм персоналізований контент і, звичайно ж, релевантну рекламу. Аналітики компанії Clario, що спеціалізується на кібербезпеці, опублікували рейтинг мобільних додатків, які знають більше всіх особистої інформації про користувачів.


Аналітики Clario враховували не дані cookie, які використовуються додатками і сайтами для надання цільової реклами, а реальну інформацію, яку розробники знають або хочуть знати про користувачів. Це вік, стать, ім’я, сексуальна орієнтація, релігійні уподобання, домашня адреса, улюблені місця, хобі, посаду на роботі, зарплату і навіть фізичні дані на зразок ваги, зросту та інформації про здоров’я. 

Як з’ясувалося, більше всіх інших інформації про користувачів збирає Facebook. Соціальна мережа Марка Цукерберга збирає 70,59% персональних даних. Виняток – фізіологічні показники, фінансові та деякі інші дані. На другому місці розташовується Instagram з 58,82%, а на третьому – популярний сервіс знайомств Tinder з 55,88%. 

Дивно, але з усіх сервісів Google в рейтинг потрапили тільки «Карти» з 20,59%. Навіть Ikea і Netflix знають про користувачів більше – 23,53% і 26,47% відповідно. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

iPhone 12 виявився небезпечним для шкіри рук

В минуле

В iPhone знайшли секретну функцію, про яку мало хто знав

В майбутнє

Також буде цікаво