Softnews

Чи можуть посадити за піратську Windows 10?

Обговорення
Windows

В величезної кількості українці стоять піратські Windows 10, і це ні для кого не секрет. Купувати ліцензійний Windows за 4-7 тисяч гривень мало кому хочеться. Та й менталітет у нас трохи не такий, як за кордоном, де за кожен рух в інтернеті вони готові платити. Наша культура ж любить трохи на цьому заощадити, для нас це дико, витрачати гроші на покупку чогось віртуального.


Але у ліцензійної Windows є і свої плюси, один з яких, компанія Microsoft гарантує відновлення ваших даних у разі втрати або крадіжки вашого пристрою. Ясна річ, якщо у вас стояла “піратка” і ви вирішили зателефонувати в Micrоsoft Біллу Гейтсу, то нічого хорошого з цього не вийде.

Так що ж буде за використання піратської версії Windows, за що вас можуть посадити?

Згідно зі статтею 176 Кримінального кодексу України – порушення авторських і суміжних прав. На підставі якого і можуть взятися за піратів. Якщо коротко, то найголовніше у нашому випадку наступне: Якщо будете використовувати неліцензійний продукт з метою наживи, вас покарають. Це стосується тих, хто за гроші встановлює людям неліцензійний продукт.

копірайт

Як правило, покарання відбувається наступним чином, ви повинні будете виплатити від 200 тисяч гривень і аж до одного мільйона. Якщо ж ви попалися повторно, то тут вам загрожує реальний термін, або 2 млн. гривень штрафу у кращому випадку.

Так само дуже сильно поширений такий напрямок як масове скуповування ключів. Якісь компанії купують корпоративні ключі 100-200 штук, вони як правило набагато дешевші, і продають їх на ebay та інших майданчиках. І це теж карається законом.

А як можуть відстежити, що у мене стоїть піратська Windows?

Прямим способом ніяк, але от якщо ви зробили якусь крадіжку або злочин і у правоохоронних органів є ордер на обшук вашої квартири, то все, пиши пропало, вам можуть пред’явити за неліцензійний віндовс.

Висновок, не порушуйте закон, тоді вас не притягнуть за піратський Windows.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Що може зробити аферист за 1 хвилину якщо заволодіє вашим смартфоном

В минуле

Як збільшити обсяг оперативної пам’яті на Android?

В майбутнє

Також буде цікаво