Статті

Телефонні номери, на які не можна передзвонювати

Обговорення
Невідомий номер

Кожен користувач смартфонів і телефонів стикався з такими ситуаціями, коли на його пристрій надходить дзвінок, на який не встигаєш відповісти. Або той, хто телефонує відразу ж скидає дзвінок, або трапляється технічний збій. Одним словом, ви не встигаєте почути, що вам хочуть сказати з того кінця проводу, і в деяких ситуаціях нам просто не можна передзвонювати на такий номер.


Отже, вам не потрібно передзвонювати, якщо:

  1. Номер телефону починається не на +38, що означає, що дзвонити можуть з-за кордону. А це великі витрати на міжнародний зв’язок.
  2. Номер телефону складається з малої кількості цифр. Зазвичай це 5 або 6 цифр, тут будь-яка нормальна людина засумнівається в раціональності бесіди.
  3. Номер телефону має сумнівну репутацію. В еру повсюдного інтернету досить просто «пробити» інформацію абонента і з’ясувати, чи не належить даний номер шахраєві.

Також часто виникають ситуації, коли абоненту приходить СМС з будь-яким текстом, що примушує передзвонити. Зазвичай так роблять шахраї, які хочуть вивудити кошти незаконними способами. Останнім часом поширилися також факти шахрайства, пов’язані з розкраданням даних з доступами до банківських рахунків і карт. Відповідно, при бесідах з незнайомими людьми по телефону потрібно бути гранично обережними.

На завершення є ще одна порада – не реагувати на безліч дзвінків з одного номера. Таким чином зловмисники буквально змушують вас передзвонити з бажанням висловити все, що ви думаєте. Цього вони і добиваються, так що, в деяких випадках нерви також потрібно контролювати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Відомі деталі Windows 2021: оптимізація SSD та інше

В минуле

Названий спосіб зменшити шкоду від Wi-Fi в домашніх умовах

В майбутнє

Також буде цікаво