Softnews

Google Maps допоможуть людям, які побоюються коронавіруса, знайти найменш небезпечне місце

Обговорення
Google maps

Компанія Google розширює функціонал своєї програми Google Maps – тепер в ній можна побачити рівень завантаженості людьми того чи іншого місця розташування. Таким чином, будь-який бажаючий зможе побачити кількість людей в потрібній локації і утриматися від походу туди, щоб не стати потенційною жертвою коронавирусної інфекції.


Варто зауважити, що дана функція була присутня в можливостях «Гугл Карт» ще з 2016 року, однак вона не користувалася популярністю, через що компанія прибрала її з опцій. Зараз же можливість розпізнати кількість людей перед походом в це місце вкрай затребувана – серед натовпу дуже легко заразитися коронавірусом. Через підвищений попит на опцію Google розширила спектр місць, які моніторяться «Картами», з жовтня 2020 року список збільшився в п’ять разів. Послуга дозволяє побачити завантаженість практично будь-якого громадського місця – пляжів, магазинів, парків.

коронавірус Google Maps

Крім з’ясування кількості людей через Google Maps можна побачити різні допоміжні заходи, які задіюються в тій чи іншій місцевості – розташування місць дезінфекції рук, контейнери для використаних масок, лінії розмежування для клієнтів і т.д. Скористатися додатком можна як на комп’ютерах через онлайн-версію програми, так і в додатках для iOS і Android.

Попереджаємо, що коронавірусна інфекція в Україні продовжує розвиватися, тільки за минулий день хворобою заразилися 7053 українці. На території країни Google Maps працює практично у всіх регіонах, тому новою опцією можна користуватися постійно і безкоштовно.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українським школярам можуть офіційно заборонити користуватися смартфонами в школах

В минуле

В Україні сильно подорожчає інтернет для населення

В майбутнє

Також буде цікаво