Статті

Безкоштовні кінотеатри в вашому смартфоні: кращі програми для перегляду фільмів

Обговорення
кіно на смартфоні

Якщо ви любите дивитися фільми, то, напевно, хотіли б мати таку можливість на смартфоні. Але більшість онлайн-кінотеатрів просять гроші за підписку на них. На щастя, можна обійтися і без грошових витрат. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про безкоштовні кінотеатри в вашому смартфоні, кращі програми для фільмів.


Showbox

Якщо вам потрібен додаток для безкоштовного перегляду фільмів на смартфоні, то відмінним варіантом стане Showbox. Цей сервіс доступний по всьому світу і має досить велику популярність у користувачів, адже дозволяє абсолютно безкоштовно знаходити і переглядати найрізноманітніші кінокартини.

Showbox

Тут ви зможете знайти величезний вибір всіляких фільмів, серіалів і навіть телепередач. І все це абсолютно безкоштовно, від вас вимагається тільки встановити на смартфон додаток. Також вас порадує простий інтерфейс, в якому просто неможливо заблукати.

SnagFilms

SnagFilms – це ще один непоганий додаток для перегляду фільмів на планшеті або смартфоні. Крім того, цей сервіс багатоплатформовий, так що ви зможете насолоджуватися улюбленими картинами на будь-якому пристрої. Ви легко зможете знайти в SnagFilms саме той фільм, який вас цікавить, завдяки вкрай зручному пошуку та сортуванню.

Більш того, програма самостійно буде рекомендувати вам ті картини, які вам напевно сподобаються. Справа в тому, що SnagFilms вміє шукати відповідні фільми, грунтуючись на ваших інтересах, які вона збирає в соціальних мережах. Це дозволить витрачати ще менше часу на пошуки відповідних фільмів.

Kodi

Мабуть, одним з кращих додатків даного типу є Kodi. Це програма, яка точно підійде кожному любителю кіно і забезпечить вам стабільне і якісне потокове відео. Ця програма домоглося велику популярність і безлічі позитивних відгуків від користувачів.

Kodi

Одним з основних переваг Kodi є можливість тонкої настройки практично всього. Ви можете змінити інтерфейс під свій смак, вказати свої інтереси, щоб знаходити більш підходящі фільми. В цілому, функціонал такої програми зробить перегляд кіно більш комфортним і приємним.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Київстар пропонує абонентам користуватися послугами безкоштовно

В минуле

Розсекречено наступний флагман Samsung

В майбутнє

Також буде цікаво