Hardnews

Стало відомо, коли вийде новий флагман від Samsung – Galaxy S21

Презентація очікуваного гаджета Samsung Galaxy S21 може відбутися вже в кінці нинішнього року. Про це говорять інсайдери з ланцюжка поставок компанії.


Як уточнює портал Sammobile, багато ключових компонентів для Galaxy S21 надійдуть в масове виробництво вже в наступному місяці, а це приблизно на шість тижнів раніше традиційного терміну. Для прикладу: виробництво Galaxy S20 почалося в січні нинішнього року.

Поспіх корейського виробника може бути пов’язана з бажанням швидше замінити Galaxy S20, продажі якого йдуть не кращим чином. Однак в цьому припущенні є і слабке місце. Поки немає ніяких даних, що компанія Qualcomm почне масове виробництво платформи Snapdragon 875 раніше, ніж зазвичай. Але, як вважають експерти, технічно це не заважає Samsung анонсувати Galaxy S21 в грудні.

Втім, малоймовірно, що компанія зможе випустити нове сімейство висококласних смартфонів набагато раніше, ніж зазвичай – в березні.

У Samsung вже був досвід “спішного” випуску флагманів. У 2016 році Galaxy S7 вийшов на місяць раніше, ніж зазвичай. В результаті компанія продала 10 мільйонів пристроїв протягом двох тижнів після релізу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button