Softnews

З’явилася можливість дізнатися про те, що вас заблокували в популярному месенджері

Обговорення
Android Messages

Експерти поділилися способами дізнатися, що користувач WhatsApp помістив вас в «чорний список». Зробити це можна кілька способами, позитивний результат кількох подібних варіантів перевірок покаже, що на 99% вас заблокували.


Варто зауважити, що немає ніяких однозначних показників, що ви перебуваєте в «чорному списку», з’ясувати це можна шляхом перевірки з певними умовами. Самим явним свідченням про перебування під блокуванням є неможливість додати людину в чат. Спробуйте перемістити користувача в створену бесіду, якщо з’являється помилка, то це є практично 100% -им підтвердженням вашої гіпотези. Причина проста – алгоритм роботи WhatsApp не дозволяє взаємодіяти з заблокованими користувачами, і якщо при звичайному дзвінку вас сповістять, що співрозмовник «не в мережі», а повідомлення просто не будуть прочитані, то неможливість додати його в чат покаже практично напевно наявність блоку.

WhatsApp

Однак відразу ж робити висновки не варто, потрібно перевірити теорію іншими способами. Спочатку подивіться на те, як часто змінюється статус перебування в мережі користувача – якщо він постійно “не на місці», то його дані у вас не оновлюються. Надішліть йому кілька повідомлень, а потім перевірте їх через кілька днів – якщо навпроти відображається тільки одна галочка, то вони не дійшли. Часто у заблокованих користувачів не оновлюється зображення користувача – замість нього з аватарки пропадає будь-яка картинка, залишається тільки символ за замовчуванням.

Якщо велика частина «симптомів» збігається, то приймайте привітання – співрозмовник вніс вас в «чорний список».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Функціонал Zoom оновився, введені нові корисні можливості

В минуле

iPhone 12 в Україні: оголошено точні дату старту продажів і ціни в офіційних ритейлерів

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle