Статті

Чому стільникові оператори обмежують швидкість інтернету?

Обговорення
немає інтернету

Кожен користувач мобільного інтернету рано чи пізно стикається з наступною проблемою: в певний момент швидкість інтернет-з’єднання різко знижується, сторінки починають завантажуватися довше, з’являється постійна буферизация відеороликів.


Проблема з’являється через те, що стільниковий оператор обмежив швидкість. Причин для подібних обмежень може бути кілька. Велика частина з них потрібна для того, щоб користувачі не навантажували мережу. Тому обмеження можна назвати превентивними заходами, які сприяють запобіганню сильного завантаження базових станцій.

Чому стільникові оператори обмежують швидкість інтернету?

Швидкий інтернет

Перша причина – особливості тарифу. При підключенні мобільного інтернету, ми рідко читаємо всі умови тарифного плану. Наприклад, багато операторів обмежують швидкість мобільного інтернету в наступних випадках:

  • Роздача інтернету на інші пристрої.
  • Використання файлообмінників і торрент-трекерів.

Також завжди є ймовірність, що перевищено місячний ліміт трафіку. Тому швидкість мобільного інтернету різко знизилася.

Ще одна причина – перевантаження базової станції. Стільникові оператори використовують базові станції для роздачі мобільного інтернету. Коли мобільним інтернетом користується велика кількість людей одночасно, навантаження на мережу підвищується. Щоб розвантажити мережу, стільникові оператори навмисно обмежують швидкість мобільного інтернету.

Третя причина – віддаленість від базової станції. Чим далі ви знаходитесь від базової станції стільникового оператора, тим гірше зв’язок з мережею. Наприклад, на віддалі від міста замість LTE використовується технологія 3G або 2G. Тому швидкість мобільного інтернету різко знижується. Також сигнал може «губитися» в замкнутих приміщеннях, і найяскравіший приклад -ліфт .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Вчені розробили тест для виявлення ступеня тяжкості перебігу коронавірусу

В минуле

Експерт порадив три прості способи, як покращити мобільний інтернет

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle