Статті

Названо прості способи швидко очистити пам’ять будь-якого смартфона

Смартфон

Часто буває, коли через відсутність вільного місця в пам’яті смартфона починаються проблеми: апарат лається, не встановлюються оновлення операційної системи і так далі.


У таких випадках радять видалити зайві фото і відео, подивитися, який обсяг пам’яті програми. Але у кого є на це час? Ось кілька простих способів швидко очистити пам’ять будь-якого смартфона.

Як це робиться на iPhone?

У розділі “Налаштування – Основні – Сховище iPhone” можна включити оптимізацію фото і вивантажити невикористовувані програми.

У першому випадку знімки і відео в первозданній якості збережуться в хмарі iCloud, а на смартфоні залишаться версії меншого розміру. У другому – з пам’яті iPhone тимчасово втечуть невикористовувані додатки, але їх можна буде в будь-який момент завантажити і запустити знову. Документи та інші дані теж збережуться.

iCloud

Також в “Сховищі” є список програм, де на самому верху розташовані ті, що займають найбільше місця. Наприклад, якщо Telegram разом з даними займає кілька гігабайт – це привід відкрити месенджер і очистити завантажені файли ( “Налаштування – Дані та пам’ять – Використання пам’яті“).

А що Android?

Ті, у кого немає часу копатися в купі фотографій і відеороликів, повинні відправитися в розділ “Налаштування – Сховище” та натиснути кнопку “Управління“. Система відразу ж запропонує видалити недавні файли, звільнивши місце. Крім того, в цьому ж розділі розташовані відсортовані по “ненажерливості” розділи – “Фото і відео”, “Музика”, “Інші додатки”, “Файли” і так далі. Зайшовши в кожен з них, можна вибрати і видалити непотрібні дані.

Є й інший спосіб, не такий очевидний. Потрібно відкрити програму “Google Фото”, натиснути на свій аватар в правому верхньому кутку і в меню вибрати пункт “Можна звільнити XXX Мб”. Об’єкти будуть видалені з пам’яті смартфона, але залишаться в хмарі Google. Так можна заощадити кілька сотень мегабайт місця.

Третій метод – в розділі “Налаштування – Сховище” відкрити пункт “Інші додатки”. Майже всі з них можна видалити (якщо знайдете непотрібні) або очистити кеш.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Комп’ютери та приставки гравців в Cyberpunk 2077 опинилися під загрозою

В минуле

Xiaomi блокує додатки Google: що це значить для користувачів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle