Hardnews

iPhone 12 порівняли з минулими поколіннями за автономністю

Обговорення

Вчора ввечері Apple анонсувала нове покоління смартфонів, в яке увійшли iPhone 12, 12 mini, 12 Pro і 12 Pro Max. Пристрої не встигли з’явитися в продажу, а в мережі вже з’явилося порівняння автономності нової лінійки з минулими поколіннями.


Так, офіційно заявлений час роботи iPhone 12 mini від одного заряду і при відтворенні відео складає 15 годин. Стільки ж було у iPhone XS Max, що вийшов в 2018 році і це на 2 години перевищує показники iPhone SE (2020).

iPhone 12 і 12 Pro мають велику автономність – 17 годин. Точно таку ж кількість часу від однієї зарядки міг прожити iPhone 11, але при цьому iPhone 11 Pro і Pro Max за цим показником випередили новинки. Але самим автономним в 2020 році виявився iPhone 12 Pro Max – смартфона вистачить на 20 годин при відтворенні відео. Такого результату добивався лише iPhone 11 Pro Max, але варто відзначити, що нові Pro-смартфони Apple отримали більший дисплей, ніж минулі покоління.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названа ціна і дата виходу найдешевшого 5G-смартфона Samsung

В минуле

Нічого не допомагає: дивна помилка вразила смартфони на Android

В майбутнє

Також буде цікаво