Hardnews

Власники iPhone знайшли неіснуючий 5G зв’язок

Обговорення
Злом iPhone

Третина користувачів смартфонів не знають, чи існує в їх пристрої підтримка роботи в мережах п’ятого покоління. Про це повідомляє видання PhoneArena з посиланням на дослідження агентства Global Wireless Solutions (GWS).


29 відсотків американських споживачів мобільного зв’язку не змогли відповісти на питання, чи працює їх гаджет в мережах 5G. 38 відсотків не знають, чи надає їх оператор послуги стільникового зв’язку нового покоління. При цьому 49 відсотків власників iPhone заявили, що їх девайс може працювати в мережах п’ятого покоління. Журналісти PhoneArena відзначили, що власники техніки Apple помилилися, знайшовши в смартфонах підтримку 5G, так як актуальні девайси компанії не мають подібного функціоналу.

5G

Також фахівці агентства GWS з’ясували, що очікують від впровадження 5G американські споживачі. 54 відсотки респондентів відповіли, що сподіваються на високу швидкість передачі даних, 16 відсотків виявилися раді тому факту, що якість відеодзвінків в форматі HD збільшиться. 13 відсотків опитаних заявили, що очікують збільшення швидкості при перегляді потокового відео, 8 відсотків – під час мережевих ігор. Опитування проводилося анонімно серед п’яти тисяч абонентів операторів у всіх регіонах США.

Очікується, що анонс нових iPhone відбудеться 13 жовтня, на черговій презентації Apple. Інсайдери вважають , що девайси серії iPhone 12 отримають OLED-дисплеї і підтримку роботи в мережах п’ятого покоління.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ощадбанк зробив важливу заяву щодо анулювання карт клієнтів

В минуле

5 місць, які заборонено показувати на Google Maps

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle