Hardnews

Найпотужніші на планеті: опубліковано новий рейтинг смартфонів на Android

Обговорення
Vivo iQOO Pro 5G

Команда розробників відомого бенчмарка AnTuTu опублікувала свіжий рейтинг найбільш продуктивних флагманських смартфонів на основі Android. Дані збиралися в період з 1 по 30 вересня цього року.


Варто відзначити, що в таблиці вказані середні, а не найвищі результати, при цьому для кожної моделі використовувалися результати щонайменше 1000 тестів. Перше місце дісталося смартфону Iqoo 5 Pro, який набирає в середньому 663 752 бали, друге місце зайняла молодша модель Iqoo 5. Причому різниця між двома моделями виявилася незначною.

Третє місце дісталося Xiaomi Mi 10 Extreme Commemorative Edition, який набирає близько 648 тис. балів, слідом іде Vivo X50 Pro +. Перші чотири смартфона в рейтингу побудовані на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 865.

Lenovo Legion Pro і Asus ROG Game Phone 3, які отримали більш нову платформу Qualcomm Snapdragon 865 Plus, зайняли лише п’яте і шосте місця відповідно.

Замикають десятку лідерів Black Shark 3S, Oppo Find X2 Pro, OPPO Find X2 і Xiaomi Mi 10 Pro.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Експерт розповів, як дізнатися, хто вам телефонує, не піднімаючи трубку

В минуле

Названа тривалість “життя” COVID-19 на смартфоні

В майбутнє

Також буде цікаво