Hardnews

Експерт розповів, як дізнатися, що сім-карту пора міняти

Обговорення
esim

Сім-карту варто замінити, якщо ви відзначаєте погіршення якості зв’язку, ліміт контактів на вашому телефоні вичерпаний, а також якщо ваша сім-карта не підтримує технологію 4G. У будь-якому випадку оновлювати сімку треба один-два рази на рік і не соромтеся її міняти при покупці нового телефону, розповів агентству гендиректор АНО “Цифрові платформи” Арсеній Щельцін.


За його словами, деякі люди при погіршенні зв’язку на стільниковому телефоні в першу чергу звинувачують в цьому сам гаджет. Однак це не завжди так, швидше за все, потрібно просто оновити сім-карту, і для цього не обов’язково міняти номер телефону або тариф.

Є кілька вірних ознак того, що сім-карту треба міняти

Перш за все, вас повинно насторожити погіршення якості зв’язку та інтернету – короткочасні розриви зв’язку або поганий сигнал. Як правило, це також супроводжується швидкою розрядкою гаджета, він витрачає багато енергії на перемикання між 3G, 2G і 4G.

При використанні  “дідівського” методу зберігання контактів ви бачите, що ліміт вичерпано. У цьому випадку є ймовірність того, що у вас стара версія сім-карти, яка має менший обсяг пам’яті. Сучасні сімки дозволяють зберігати більше записів і заводити додаткові поля: нотатки, пошту, посаду і іншу інформацію про ваші контакти“, – зазначив експерт.

Варто задуматися про оновлення сім-карти і в разі, якщо вона не підтримує технологію 4G. Це може стати обмеженням при підключенні до високонавантаженої мережі – мова йде про онлайн-відео, відео-чати або інші сучасні додатки для гаджетів. Відсутність 4G закономірно негативно позначиться на комфорті в використанні гаджета.

При покупці нового телефону не соромтеся оновлювати і сімку – нові формати microSIM, miniSIM або nanoSIM підбираються конкретно під пристрій“, – підсумував Щельцін.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Десятки старих смартфонів оновилися до Android 11

В минуле

Експерт розповів, як дізнатися, хто вам телефонує, не піднімаючи трубку

В майбутнє

Також буде цікаво