Hardnews

Стали відомі приголомшливі дані про відсутність симптомів при COVID

Обговорення
коронавірус

Майже 90% пацієнтів, які інфіковані коронавірусом, при тестуванні говорять про те, що не мають жодного з трьох контрольних симптомів захворювання. Як пише Daily Mail, тільки у 16 з 115 добровольців з позитивним результатом тесту на COVID-19 були виявлені симптоми захворювання.


На думку вчених, висновки їх дослідження підкреслили важливість повсюдного тестування, незалежно від наявності ознак захворювання.

Британські вчені також проаналізували інформацію про 36 тисячах добровольців, яким зробили мазок на вірус в період з кінця квітня і до кінця червня.

У 16 з 115 осіб з позитивним тестом в день взяття проби спостерігався хоча б один з наступних симптомів:

  • жар,
  • кашель
  • втрата смаку або нюху.

На думку Національної служби охорони здоров’я (NHS) Британії, саме ці симптоми свідчать про наявність коронавірусної інфекції.

Пізніше, коли до списку головних симптомів додалася задишка, 23% досліджуваних мали попереджувальні ознаки.

Не дивлячись на те, що 158 осіб на момент участі в опитуванні та тестуванні страждали принаймні одним з трьох явних симптомів, тільки 10% з них мали вірус. Це говорить на користь того, що необхідно тисячам людей, які цієї зими будуть страждати від схожих на коронавірус симптомів, пройти тестування.

Це єдиний спосіб дізнатися, чи є у них COVID-19.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо предмети, які не можна тримати поруч з телефоном

В минуле

Cтомлюваність і пухирі на ногах: названо нові симптоми коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво