Softnews

Україна попросила Apple і Google заблокувати російські додатки

Обговорення

Служба безпеки України попросила Google і Apple заблокувати російські додатки, які заборонені на території країни. До числа таких додатків, наприклад, відноситься «ВКонтакте».


СБУ звернулася до іноземних компаній з наміром домогтися заборони поширення заборонених додатків на майданчиках Play Market і App Store. Журналісти повідомляють, що переговори України з корпораціями ще тривають, і в них навіть є «певні зрушення», по крайній мірі, з боку Apple.

Нагадаємо, у вересні розробники «ВКонтакте» повідомили, що українці знову можуть користуватися мобільним додатком VK без VPN, завдяки поліпшенню роботи проксі. Після цього ЗМІ написали, що секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України попередив жителів країни про те, що всіх користувачів соцмережі будуть ставити на облік. У «ВКонтакте» виступили проти таких дій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито п’ять речей, які можуть “вбити” смартфон

В минуле

Додаток Google поліпшив камеру в дешевих смартфонах

В майбутнє

Також буде цікаво



Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle