Hardnews

Розкрито п’ять речей, які можуть “вбити” смартфон

Обговорення

Прокинувшись, ми знімаємо смартфон з зарядки і практично цілий день не випускаємо його з рук. Розумний пристрій супроводжує нас скрізь, ми робимо з ним що хочемо, нерідко піддаючи небезпекам.


Чого зовсім точно не можна робити зі смартфоном? Ось п’ять прикладів нерозважливих вчинків користувачів.

1. Брати з собою в ванну або в туалет. 99 відсотків людей роблять це – і зовсім даремно. Ремонт залитого водою смартфона обійдеться дуже дорого, а в багатьох випадках ніжну електроніку і зовсім не вдасться врятувати. А якщо цінні дані не були залиті в хмару? Краще не думати про це.

2. Встановлювати додатки з невідомих джерел в обхід офіційних магазинів. На Android це зробити простіше, ніж на iOS. Викачаний казна-звідки “корисний” додаток може перетворити смартфон в цегла, маленьку майнінгову ферму або просто підсадити вірус-шпигун. Остерігайтеся сторонніх ліхтариків і калькуляторів – все це вже є в смартфоні.

3. Залишати на сонці – навіть за склом. І особливо в режимі зарядки. Батареї, яка заряджається, і так несолодко, і травмувати її додатковим нагріванням – часто досить сильним – точно не варто. У кращому випадку вона передчасно вийде з ладу, в гіршому – може спалахнути. До речі, в навіть затонованому салоні автомобіля смартфону теж не місце.

4. Носити в задній кишені брюк або джинсів. Напевно, не потрібно пояснювати, чому це досить небезпечна поведінка.

5. Ремонтувати де попало. Майстерня в підворітті або на місцевому радіоринку – не краще місце для лагодження. Нерідні або пошкоджені комплектуючі, відсутність правильних інструментів, халтурно робота, відсутність гарантійного талона – це далеко не повний перелік “принад” таких місць. Проходьте повз.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо способи уникнути зараження COVID-19 в транспорті

В минуле

Україна попросила Apple і Google заблокувати російські додатки

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle