Hardnews

Nubia Red Magic 3S провалив новий тест від DxOMark

Фахівці лабораторії DxOMark опублікували результати тестування звукової системи ігрового смартфона Nubia Red Magic 3S, який був представлений в Китаї у вересні минулого року.


Новинка отримала однокристальну систем Snapdragon 855 Plus, екран AMOLED діагоналлю 6,65 дюйма з кадровою частотою 90 Гц, а також вентилятор системи охолодження, який обертається зі швидкістю до 14 000 об / хв.

У плані продуктивності в пристрої все в порядку, проте в тесті звукової системи Nubia Red Magic 3S отримав всього 52 бали за якість відтворення звуку і 44 бал за якість запису (сумарна оцінка склала 50 балів). Він знаходиться майже в самому низу відповідного рейтингу DxOMark, поступаючись багатьом менш продуктивним смартфонам.

У своєму висновку експерти DxOMark відзначають, що в цілому звучання смартфона не вражає, якість звуку залишає бажати кращого. При цьому він набрав максимальним бал за здатністю усувати небажані звуки (Playback Artifacts), включаючи шум і спотворення.

Якщо ж говорити про звукозапис, то це один з найслабших смартфонів зі всіх протестованих. Велика кількість артефактів, низька гучність і відсутність можливості запису звуку в стерео зіграли свою роль.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button