Hardnews

Nubia Red Magic 3S провалив новий тест від DxOMark

Обговорення
Nubia Red Magic 3S

Фахівці лабораторії DxOMark опублікували результати тестування звукової системи ігрового смартфона Nubia Red Magic 3S, який був представлений в Китаї у вересні минулого року.


Новинка отримала однокристальну систем Snapdragon 855 Plus, екран AMOLED діагоналлю 6,65 дюйма з кадровою частотою 90 Гц, а також вентилятор системи охолодження, який обертається зі швидкістю до 14 000 об / хв.

У плані продуктивності в пристрої все в порядку, проте в тесті звукової системи Nubia Red Magic 3S отримав всього 52 бали за якість відтворення звуку і 44 бал за якість запису (сумарна оцінка склала 50 балів). Він знаходиться майже в самому низу відповідного рейтингу DxOMark, поступаючись багатьом менш продуктивним смартфонам.

У своєму висновку експерти DxOMark відзначають, що в цілому звучання смартфона не вражає, якість звуку залишає бажати кращого. При цьому він набрав максимальним бал за здатністю усувати небажані звуки (Playback Artifacts), включаючи шум і спотворення.

Якщо ж говорити про звукозапис, то це один з найслабших смартфонів зі всіх протестованих. Велика кількість артефактів, низька гучність і відсутність можливості запису звуку в стерео зіграли свою роль.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Стільниковий оператор запустив рекордно дешевий тарифний план

В минуле

Названо ліки, які посилюють вплив коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.