Бізнес та акції

В Європі хочуть заборонити продаж цілого ряду смартфонів

Обговорення
Смартфон

Європейський союз працює над новим законом про цифрові послуги, згідно якому буде заборонено продаж смартфонів з попередньо встановленими програмами. Так законодавці хочуть позбутися монополії певних виробників.


Згідно законопроекту, компанії не можуть попередньо встановлювати на смартфони власні програми, також вони можуть просити це робити сторонніх розробників операційних систем або виробників. Крім того, закон дозволить створювати альтернативні магазини для додатків.

Apple

Законопроект, в основному, розглядають як спосіб створити конкурентне середовище між великими виробниками, в тому числі Apple, і сторонніми розробниками додатків. Однак у проекті є багато неоднозначних формулювань, проти яких можуть заперечити найбільші технологічні компанії США. Не можна бути впевненими в тому, що законопроект в результаті приймуть.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито головні помилки при зарядці смартфона

В минуле

Названі кращі виробники смартфонів

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle