Статті

Як на Android дізнатися, навіщо вам дзвонять, не піднімаючи трубку

Обговорення

Люди вже давно звикли користуватися визначником номера для Android, який дозволяє дізнатися, звідки надходить вхідний дзвінок. З його допомогою можна з першого гудка побачити, що це банк, кур’єр або спамери. Загалом, зручно, але неідеально, бо дізнатися заздалегідь, навіщо в принципі мені дзвонять, визначник все-таки не дозволяє. Сьогодні таку можливість пропонують тільки смартфони Google Pixel, які дозволяють почати розмову Google Асистенту і виявити мету дзвінка. Проте частково ця функція доступна взагалі на всіх Android-смартфонах.


Функція, про яку йде мова, називається «Підтверджені дзвінки» і доступна в штатному додатку «Телефон» від Google. На відміну від інструменту Call Screen, який дає відповісти на дзвінок Google Асистенту, «Підтверджені дзвінки» використовують інформацію з великої бази даних Google. Тобто для того, щоб визначити мету дзвінка, цій функції не доводиться відповідати на дзвінок і вести початковий діалог з звонившим. Просто додаток підтягує дані з підготовленої заздалегідь бази і видає їх вам.

Як включити підтверджені дзвінки

За великим рахунком нічого неймовірного в цій функції немає. Визначення мети дзвінка відбувається на основі закінчень номерів і додаткових цифр. Це дозволяє визначити, з якого відділу компанії – якщо вам дзвонить представник компанії – надходить вхідний дзвінок. Адже у кредитному відділу «ПриватБанку» і у департаменті по роботі з малим та середнім бізнесом напевно різні номери телефонів. «Телефон» просто враховує цей факт, проводить додатковий аналіз і повідомляє, чи хочуть вам запропонувати вигідні умови по кредиту або відкрити розрахунковий рахунок для бізнесу.

Підключити «Підтверджені дзвінки» простіше, ніж здається:

  • Скачайте додаток «Телефон» з Google Play;
  • Перейдіть в «Налаштування» – «Додатки» – «Додатки за замовчуванням»;
  • Виберіть «Телефон» від Google в якості додатку для дзвінків за умовчанням;
Підтверджені дзвінки вже доступні всім користувачам додатка «Телефон»

Підтверджені дзвінки вже доступні всім користувачам додатка «Телефон»

  • Запустіть «Телефон» – «Налаштування» – «АОН і спам» і включіть «Підтверджені дзвінки».

Як працюють підтверджені дзвінки на Android

Зліва - звичайний дзвінок, праворуч - підтверджений

Зліва – звичайний дзвінок, праворуч – підтверджений

Ще раз нагадуємо, що мету дзвінка додаток визначає, виходячи виключно з інформації про номер телефону і, можливо, якихось додаткових даних, наданих в Google. Тому визначити, навіщо вам дзвонять, можна буде тільки при виклику з боку компанії, а ось звичайні користувачі, які можуть діставати вас своїми дзвінками, про причини зв’язатися з вами зможуть доповісти тільки вам особисто і тільки після відповіді на дзвінок.

В цілому можливість визначити мету дзвінка з боку компанії – нехай навіть не будь-якої – може стати реально великою підмогою. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Для чого на телефон надходять німі дзвінки

В минуле

Розкрито небезпечні для зміни налаштування смартфона

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle