Hardnews

Для чого на телефон надходять німі дзвінки

Обговорення

Буває так, що дивишся на екран телефону, а там пропущений виклик.


Притому на цей виклик неможливо відповісти взагалі – навіть за допомогою спеціальних програм.

Тривалість дозвінка кілька мілісекунд.

І при всьому бажанні ви ніколи не зрозумієте хто це дзвонив. Як правило, навіть якщо вводити номер телефону в пошукову систему, то інформації про цей номер може і не бути.

Робиться так в кількох випадках:

– Існують люди, які займаються збором і продажем телефонних номерів. Таким чином, телефон перевіряється на доступність. Щоб не було холостих дзвінків.

Але можна і не збирати номери, можна просто телефонувати на всі номери поспіль, починаючи від 000 00 01 та перевіряти їх доступність. Отримана база продається для того, щоб вам чинили спам дзвінки.

Захиститися від цього, на жаль неможливо;

– Другий відомий випадок, полягає в тому, що багато сервісів для двухфакторної авторизації не хочуть витрачатися на SMS повідомлення і пропоную ввести останні цифри з вхідного німого номера:

Приватбанк

Так робить система ПриватБанк, а також Google. Притому дзвонять вони з номерів реальних людей. І такі системи бувають помиляються і розсилають масово ось такі дзвони (інформація від представника однієї компанії).

Що робити?

А нічого не зробити. Поговорити у вас з таким абонентом все одно не вийде, та й на тому кінці не абонент, а комп’ютер, який відкладає в базу «живі» номери. Як правило, таке робиться для розсилки SMS спаму. Для дзвінків ж вони часто дзвонять і як тільки ви відповісте, то відразу скидають.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито нові «розумні» телевізори Nokia

В минуле

Як на Android дізнатися, навіщо вам дзвонять, не піднімаючи трубку

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle