Softnews

На смартфонах Xiaomi з MIUI 12 можна вимірювати пульс

Обговорення
Xiaomi Health

Розробники компанії Xiaomi заявили, що на деяких їх смартфонах з встановленою MIUI 12 можна вимірювати власний пульс. Більш того – для цього не потрібна манжета у вигляді смарт-годинника, вимір буде робити спалах камери смартфона.


Дану інформацію надали співробітники Xiaomi під час реклами власних телефонів з новою прошивкою. Відомо, що далеко не на кожен флагманський апарат компанії отримає MIUI 12, а функцію вимірювання пульсу будуть пропонувати ще менша кількість гаджетів. На даний момент розробники не повідомляють про те, які смартфони стануть підтримувати цю програму, обіцяючи зробити це найближчим часом.

Функція зміни пульсу буде додана в функціонал програми «Health», якщо оновити її до версії 0.7.4. Для використання вам не знадобиться браслет Mi Band, зчитувати сигнали організму буде сам телефон. Для цього потрібно запустити програму, вибрати функцію вимірювання пульсу, а потім піднести свій палець до спалаху на камері телефону. Кілька секунд палець повинен знаходиться без руху, поки сканування не пройде. Після цього в спеціальному полі додатка потрібно вказати, в якому стані ви зараз перебуваєте. Є три варіанти – під час тренування, в стані відпочинку і в звичайному режимі. Потім програма прорахує варіанти, після чого виведе на екран показник пульсу. Якщо завести власний аккаунт Health і внести туди свої дані, то показники пульсу збережуться після кожного вимірювання, щоб ви відстежували стан свого здоров’я.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Ніколи не забирайте собі чужий смартфон знайдений на вулиці

В минуле

Укрзалізниця припинила продаж квитків в частині України: звідки дістатись вже неможливо

В майбутнє

Також буде цікаво