Softnews

Xiaomi оновила графік випуску MIUI 12 і це Вам не сподобається

Обговорення
MIUI 12

Компанія Xiaomi знову засмучує своїх клієнтів новинами про затримку поновлення MIUI 12 для деяких смартфонів. На цей раз постраждали телефони серії Redmi Note, прошивка на них буде випущена із запізненням.


Знову і знову змінюється таблиця телефонів, на які повинна надійти прошивка MIUI 12, на цей раз нас чекають погані новини. Представники Xiaomi повідомили, що випуск оновлень для Redmi Note 9 Pro, 9S, 8T, 8 і 7 перенесений на більш пізній термін, однак вихід доповнення все ж відбудеться. Причини затримки не називаються, проте розробники повідомляють, що повинні довше попрацювати над оптимізацією роботи MIUI 12 на зазначених смартфонах, якщо користувачі не хочуть отримати «забагованний» продукт в результаті. Як би там не було, випуск оновлень на дані телефони затримується. Якщо пристрої раніше мали отримати прошивку на початку жовтня 2020 року, то тепер попередньої датою випуску обнови значиться кінець цього місяця.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Варто зауважити, що епопея з оновленням MIUI 12 триває вже дуже довго, за цей час багато що змінилося, деякі телефони вийшли з новою прошивкою, інші були зняті з черги на оновлення. Розробники пояснюють це просто – нове ПО виявилося досить примхливим, його адаптація до сучасних телефонів йде досить туго, раз у раз виникають критичні помилки сумісності. З цієї причини багато смартфонів не отримають цю добавку взагалі, особливо це стосується торішніх бюджетних моделей.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

“На дроті”: 5 найпопулярніших прийомів телефонних шахраїв

В минуле

Стало ясно, коли саме в Україні запрацює 5G-покриття

В майбутнє

Також буде цікаво