Softnews

Список смартфонів, на які вийде Android 11, знову оновився

Обговорення
Android 11

Розробники Android 11 істотно розширили список смартфонів, на які вийде оновлення прошивки, додавши в нього бюджетні смартфони, як Galaxy A10. Також тепер можна чітко судити про нововведення, які з’являться на новій версії «Андроїда».


Згідно з останніми повідомленнями команди розробників, працюючих над портуванням Android 11 на смартфони, в список моделей, які отримають обнову, додалося 50 найменувань. В першу чергу стануть популярні смартфони від Google, включаючи бюджетні телефони Galaxy A10 і Galaxy A01. Також не обійде стороною прошивка і апарати Huawei, зокрема, Mate 30, Xs, X, 20, P40 і P30. Деякі смартфони, які ось-ось з’являться на прилавках (наприклад, Huawei Mate40 Pro) вийдуть з попередньо встановленою Android 11. Також в список телефонів увійшли інші популярні апарати від Poco, Redmi і Xiaomi.

Крім новин про майбутні прошивки, громадськість цікавило питання – що ж нового з’явиться в Android 11? Зараз на нього можна відповісти розкрито, так як всі бажаючі вже могли протестувати пристрій у всій красі. В першу чергу, розробники потрудилися над функціоналом: тепер можна налаштовувати гучність відповідей голосового асистента, знижуючи її, також змінювати звук в різних додатках, щоб, наприклад, YouTube грав трохи тихіше, а дзвінок – голосніше. Є нововведення і для любителів графіки – в Android 11 з’явилося розмиття заднього фону, як це реалізовано в пристроях на iOS. Також можна налаштовувати годинник і інші віджети, які працюють на екрані блокування.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

З’явилося відео роботи ОС MIUI 13 від Xiaomi

В минуле

В Україні подешевшає мобільний зв’язок: відомі терміни

В майбутнє

Також буде цікаво