У Xiaomi офіційно підтвердили зупинку роботи над оновленнями MIUI для ряду смартфонів

Зараз на головній

Представники компанії Xiaomi підтвердили інформацію, що на ряд смартфонів більше не виходитимуть поновлення, призначені для поліпшення прошивки MIUI. Дане рішення було прийнято на тлі бажання керівництва фірми швидше закінчити розробку MIUI 13.


Які телефони більше не отримають оновлення

Згідно з озвученою інформацією, під «санкції» на цей раз потрапили такі смартфони:

  • Xiaomi CC9e;
  • Redmi Note 7 Pro;
  • Redmi Note 7.

Це не означає, що телефони більше не будуть отримувати апдейти, просто саме прошивка залишиться в тому стані, в якому вона знаходиться зараз. І хоча телефони свого часу отримали версію 12.5, яка на даний момент є самою останньою, подальшого розвитку чекати не варто.

Чому прошивка більше не буде оновлюватися

Варто зауважити, що власники даних телефонів могли готуватися до неприємних новин давно – в мережі ще з початку року ходять чутки про те, що Xiaomi припиняє роботу над апдейтами для ряду смартфонів, і назви вищевказаних апаратів мелькали в них частіше за інших. Однак раніше чутки залишалися чутками, а тепер їх офіційно підтвердив представник фірми-виробника.

Причина банальна – Xiaomi не вистачає рук, щоб працювати над новими проектами, тому що левова частка програмістів задіяна в «допілюванні» прошивок різних версій. Коли з них знімуть цю задачу, вони зможуть переключитися на розробку MIUI 13, яку повинні вже на днях анонсувати. А для зазначених вище смартфонів і подалі будуть виходити деякі оновлення, проте нічого глобального чекати не варто – так, дрібні виправлення і фікси.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей