Hardnews

Найновішу PlayStation можна отримати безкоштовно

Обговорення
Sony PlayStation 5

Вже відома дата виходу Sony PlayStation 5 – у всьому світі це буде дванадцятого листопада, а в нашій країні – дев’ятнадцятого, тобто через три тижні. Приставка з дисководом обійдеться вам в 499 доларів або 15 999 гривень, а без дисковода – трохи менше: 399 доларів або 12 999 гривень відповідно. Проте, найновішу на даний момент консоль від Соні можна отримати повністю безкоштовно, по крайній мере, найближчим часом.


Як безкоштовно отримати нову консоль?

На даний момент найновішою консоллю є Sony PlayStation 4 у «фінальній» комплектації Sony PlayStation 4 Pro. Вона вийшла чотири роки тому, в 2016 році, і стала справжнім хітом продажів – одних ігор на неї продано більше мільярда копій, і це при досить високих розцінках в багатьох країнах. Серед всіх можливостей ігрової консолі – підтримка надвисоких розширень аж до 4к, завдяки чому ігри на ній перетворюються на справжню віртуальну реальність, яка не поступається за видовищністю голлівудським блокбастерам.

В рамках акції, яку ми проводимо серед наших дорогих підписників, ви можете отримати цю найновішу на даний момент ігрову приставку абсолютно безкоштовно. Для цього не потрібно нічого купувати або кудись йти, достатньо лише двох найпростіших дій, які виконуються за хвилину. В першу чергу, вам потрібно буде підписатися на нашу сторінку в Google News. Потім – перейти по ось цим посиланням і залишити на ній адресу своєї електронної пошти.

Поспішайте – розіграш вже майже закінчився. Першого жовтня ми вже підіб’ємо його підсумки, і консоль відправиться до свого нового щасливому володареві. Ми часто проводимо подібні розіграші, тож продовжуйте читати нас – і вам обов’язково пощастить!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Бюджетний “вбивця” Apple AirPods Pro вперше засвітився на фото

В минуле

Самую новую PlayStation можно получить бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво