Hardnews

Оновлення iPhone викликало проблеми з акумулятором

Обговорення

Користувачі смартфонів Apple поскаржилися на зниження автономності iPhone після оновлення. На повідомлення власників пристроїв в соцмережах звернуло увагу видання Daily Express.


Багато власників iPhone, які оновилися на iOS 14, розповіли про те, що після апдейту час роботи смартфонів знизився. Користувачі розповіли, що апарати доводиться ставити на зарядку вже в середині дня, багато гаджетів не доживають до вечора. «Автономна робота акумулятора на iOS 14 не викликає захоплення», – зауважив користувач Twitter під ніком Techno_Minute. «Час роботи від акумулятора жахливий, не рекомендую оновлюватися до виходу iOS 14.2», – підкреслив користувач JovaniTrejo_.

Власники смартфонів Apple публікують відгуки про роботу iOS 14, в тому числі і на форумі компанії. Зокрема, один з користувачів зафіксував швидке зниження рівня заряду акумулятора: «Мій iPhone XR ще годину тому мав 100 відсотків заряду, зараз – 40 відсотків».

iOS 14

Журналісти Daily Express підтвердили проблеми з автономністю після оновлення, однак вважають, що в цьому немає нічого страшного. За словами фахівців, після установки апдейта iPhone потрібно деякий час, щоб заново проіндексувати всю що зберігається на пристрої інформацію. Також в цей час відбувається оновлення сторонніх додатків, що негативно позначається на автономності гаджета.

Також у виданні відзначили, що iOS – на відміну від Android – випускається на всі підтримувані девайси одночасно. У зв’язку з цим в мережі з’являється велика кількість відгуків.

Нові версії iOS 14 і iPadOS 14 стали доступні для користувачів iPhone 16 вересня. Оновлена ОС, анонсована на WWDC 22 червня, отримала підтримку віджетів, бліц-додатків, функцію торкання задній панелі смартфона, вбудований перекладач.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Аксессуары для iPhone, без которых никак не обойтись

В минуле

На Новій Пошті з’явилися коробки-траснофрмери

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle