Hardnews

Redmi випустив 4K телевізор на 50-дюймів за 6500 гривень

Обговорення

Нещодавно компанія Redmi анонсувала нову лінійку розумних телевізорів Redmi Smart TV A, після чого в Китаї став доступний для попереднього замовлення 55-дюймовий телевізор Redmi Smart TV A55, який пропонується за ціною всього 260 доларів.


Тепер же виробник почав прийом попередніх замовлень на 50-дюймову модель Redmi Smart TV A50, яка пропонується за ціною 235 доларів. Телевізор надійде в продаж 30 вересня.

Redmi Smart TV A50 оснащений 50-дюймовим екраном з розширенням 3840 х 2160 пікселів. Дисплей підтримує розширений динамічний діапазон HDR і має режим захисту очей. Він оснащений двома потужними динаміками і підтримує декодування DTS.

Телевізор отримав чотирьохядерну однокристальну систему MediaTek 9632, 1,5 ГБ оперативної пам’яті і 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Користувачам доступні роз’єми HDMI, USB, RJ45, AV, S / PDIF.

Він працює під управлінням фірмової оболонки MIUI на базі Android, його можна використовувати для управління пристроями розумного будинку за допомогою голосових команд. Компанія також представила новий режим Minimalist Mode, який спростить навігацію по інтерфейсу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

“Старі” смартфони Xiaomi дочекалися MIUI 12

В минуле

Стали відомі результати тестів передачі данних в мережах 6G

В майбутнє

Також буде цікаво