Експерти назвали кращу альтернативу iPhone SE

Треба прочитати

Автор видання Android Police назвав новий китайський смартфон кращою альтернативою недорогому iPhone SE 2020. Він і коштує дешевше, і дизайн у нього може здаватися привабливішими.


Мова йде про OnePlus Nord. Автор матеріалу розмірковує про те, що ця модель може стати популярною альтернативою на європейському ринку. Тому порівнюються європейські ціни: 400 євро за OnePlus Nord і 480 євро за iPhone SE (2020). На українському ринку OnePlus Nord поки офіційно не представлений (хача в Цитрусі за нього просять 13 999 гривень), а ось смартфон Apple в мінімальній конфігурації коштує 14 449 гривень.

OnePlus Nord

Автори відзначають, що новинка OnePlus має більш сучасний дизайн, ніж iPhone SE: це, наприклад, краще співвідношення розміру екрана до площі передньої панелі. Сам дисплей в OnePlus Nord – AMOLED з частотою оновлення 90 Гц. iPhone SE таким похвалитися не може.

Крім цього, смартфон OnePlus вже підтримує 5G, а у Apple перші такі смартфони тільки повинні вийти восени. Втім, поки підтримка 5G виглядає перевагою лише в довгостроковій перспективі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей