Softnews

“Старі” смартфони Xiaomi дочекалися MIUI 12

Обговорення

Компанія Xiaomi визначилася з найменуванням старих моделей телефонів, які отримають прошивку MIUI 12, і випустила оновлення на деякі з них. Інша частина смартфонів зі списку отримає апдейт найближчим часом.


Дані поновлення з’явилися за планом «третьої хвилі», яка була запущена після того, як пріоритетні гаджети вже красувалися новенькими ОС. На даний момент відомі моделі телефонів, які першими отримають апгрейд, а деякі телефони, що потрапили в список достроково оновлюваних, вже завантажили дані.

Згідно з планом, нові прошивки отримають телефони дочірньої компанії Xiaomi – Redmi, зокрема, Note 5, S2 / 8А / 8 / 7А / 7 / 6А / 6. Крім цього фірма не обділила увагою і власні гаджети – СС9, Note 3 і Mi 8 SE. У список «досрочніков» увійшли такі апарати, як Mi Note 3, Xiaomi 8 Lite – ці девайси вже отримали стабільну MIUI 12. Однак це досить молоді телефони, що стосується заслужених «ветеранів», які були випущені більше року назад, то вони отримають ранню версію прошивки, що виходила ще на старті доопрацювання операційної системи для «андроїдів» торішніх варіацій.

Xiaomi Mi 8 SE

Що отримали старі телефони з новою прошивкою? В першу чергу, зміни торкнулися візуального оформлення – розробники зробили інтерфейс більш красивим і анімованим, класична «темна тема» стала красивіша. Крім цього доопрацювання зазнали додатки – вони стали більш оптимізованими, тепер працюють економічніше для батареї і оновився їх зв’язок з інтернет-сервісами. Не обійшлося і без мінусів – користувачі лаються через відсутність суперобоїв.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Скоро на ринок надійдуть електромобілі Tesla за 25 000 доларів

В минуле

Redmi випустив 4K телевізор на 50-дюймів за 6500 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво