Hardnews

Названо дві речі, які не варто робити зі смартфоном під час зарядки

Обговорення
зарядка смартфону

Ми в редакції GSMinfo провели невеличкий експеримент. Взяли смартфон і заміряли за допомогою інфрачервоного термометра його температуру в режимі очікування: вона склала 23 градуса, що можна порівняти з кімнатною температурою.


Під час використання смартфона протягом 30 хвилин температура задньої кришки підвищилася до 32 градусів. Якщо ж запустити відео, то термометр показував практично 35! …

А ось якщо одночасно розмовляти по телефону і дивитися Інтернет (браузер або відео), то температура задньої кришки смартфона була 40 градусів і повільно підростала.

Xiaomi Mi 9 і його «подвійна зарядка»

Потім ми спробували поговорити по телефону і поставити пристрій на зарядку. Через 10 хвилин температура акумулятора становила вже 40 градусів. А рекомендована температура не повинна перевищувати 60 …

Нагрівається телефон по 3-м причин: дисплей, мікросхеми всередині і акумулятор. Всі ці 3 деталі гріють один одну.

А чим вище температура, тим швидше відбувається знос деталей і акумулятора. Додайте до цього ще тепло від рук і вийде доменна піч для смартфона.

Тому ми не рекомендуємо нашим читачам під час розмови по телефону використовувати Інтернет або ж заряджати телефон. Так він прослужить набагато довше. Адже під час розмови на повну потужність працює передаючий тракт пристрою, який також гріється.

Пам’ятайте: чим вище температура акумулятора, тим швидше відбувається так звана деградація ємності – пристрій буде сідати набагато швидше.

Даний експеримент був проведений на iPhone 8, Samsung Galaxy Ace 2  і Xiaomi Redmi 8. Температура відрізнялася на +/- 3 градуси від вищевказаного і найсильніше грівся Xiaomi з включеною автояркость, яка, за фактом, не працює.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Краще видалити: додатки, які гальмують роботу смартфона

В минуле

Xiaomi надала унікальні сервіси для смартфонів на MIUI 11 і MIUI 12

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle