Hardnews

Популярна зарядка для iPhone виявилась небезпечною

Огляд OPPO Find X2: перший серед флагманів

Використання популярного зарядного пристрою для iPhone може призвести до пожежі. Про це повідомляється на сайті виробника дефектного аксесуара Belkin.


Компанія заявила, що відкликає бездротовий зарядний пристрій Belkin Portable Wireless Charger + Stand Special Edition, що має артикул WIZ003. У повідомленні говориться, що в девайсі виявили дефект, який може призвести до перегріву зарядного пристрою, удару електричним струмом та пожежі.

На сайті Belkin уточнюється, що на даний момент не було ніяких повідомлень про пошкодження майна і травмах, викликаних експлуатацією небезпечного гаджета. Однак виробник аксесуарів визнав дефект і рекомендував власникам зарядного пристрою відключити його від мережі і зв’язатися з представниками Belkin. Компанія пообіцяла оформити повернення товару і повернути гроші.

Belkin є одним з виробників зарядних аксесуарів для iPhone. На сайті Apple дефективного зарядного пристрою не було виявлено. Однак в американському інтернет-магазині компанії можна придбати схожий девайс від Belkin за 60 доларів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чому телефон “поза зоною досяжності”, хоча показує поділки мережі

В минуле

Розсекречена нова версія Windows: вона схожа на інтернет-сайт

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle