Статті

Краще видалити: додатки, які гальмують роботу смартфона

Обговорення
смартфон

Проблеми з функціонуванням смартфона нерідко бувають пов’язані з встановленими в ньому непотрібними додатками. Подібні утиліти не тільки займають пам’ять, але і призводять до погіршення продуктивності пристрою, тому від них необхідно позбутися.


Нижче розглянемо п’ять додатків, які краще видалити для підвищення ефективності роботи девайса.

Facebook і інші соцмережі

В даний час соцмережа Facebook є однією з найбільш затребуваних у світі і з цієї причини відповідну програму встановлено у безлічі користувачів. Однак вона витрачає великий обсяг ресурсів системи і суттєво знижує термін функціонування смартфона від акумулятора.

Краще користуватися мобільною версією Facebook, яка функціонально має небагато відмінностей і при цьому не така ненажерлива.

Facebook

Антивірусні програми

Існують різні антивіруси для ОС Андроїд, які знаходять і ліквідують небезпечні файли з телефону.

Правда, утиліти накшталт McAfee Mobile Security і Kaspersky Internet Security серйозно навантажують смартфон, що негативно відбивається на пам’яті і на тривалості автономного функціонування пристрою.

Зовсім не обов’язково використовувати антивіруси, потрібно тільки не викачувати програмне забезпечення з незрозумілих джерел і не заходити на сумнівні ресурси.

Додатки для очищення системи

Clean Master та багато інших програм, що дозволяють очистити телефон від сміття, звичайно, корисні, але в той же час споживають занадто багато енергії.

Clean Master

Звільнити кеш гаджета можна і самому, зайшовши в настройки-сховище-кеширвані дані. Необов’язково встановлювати енергоємні помічники.

Встановлені програми

Будь-який новий смартфон має пристойну кількість додатків, які були завантажені самим виробником. Нерідко вони не несуть особливої ​​користі, і ніякої необхідності в них немає. Від подібних програм рекомендується відразу ж позбутися, це допоможе підвищити швидкість роботи девайса.

«Рідний» браузер

Деякі смартфони оснащені спеціальними версіями браузера, які насичені посиланнями на ресурси рекламодавців і містять інший даремний і шкідливий контент. Краще видалити такий браузер і поставити Google Chrome або іншу перевірену програму.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

OnePlus 8T наблизився ціною до топових iPhone

В минуле

Названо дві речі, які не варто робити зі смартфоном під час зарядки

В майбутнє

Також буде цікаво