ПриватБанк попередив про великі зміни в роботі

Зараз на головній

ПриватБанк все ще зберігає свої лідируючі позиції на банківському ринку нашої країни, але вже з’являються досить популярні конкуренти, наприклад, той же Monobank. Мабуть, саме бажання зберегти позицію фактичного монополіста сподвигает Приват трохи змінити свої правила роботи. Це повинно підштовхнути користувачів до рішення і далі користуватися послугами саме цього банку.


Нові правила роботи

Зміни в основному торкнуться вартості послуг – її буде значно знижено як для індивідуальних користувачів, так і для юридичних осіб. Тарифи за обслуговування для бізнес-клієнтів будуть знижені, зокрема, в тому, що стосується плати за внесення готівкових коштів на рахунок. Від тарифу на післяопераційне обслуговування банк планує відмовитися повністю.

Як повідомляє правління ПриватБанку, зміни введені не тільки для того, щоб зберегти клієнтуру, але також і для того, щоб люди як і раніше користувалися дистанційними послугами. Хоча карантин і скасований, епідемія уханського коронавіруса COVID-19 все ще триває, так що краще все-таки поменше стояти в чергах і ходити по відділеннях. З першого жовтня будуть змінені тарифні розцінки за внесення готівки на банківський рахунок за допомогою терміналів для самообслуговування – тепер вони будуть становити не сім, а всього лише п’ять гривень незалежно від суми.

Також починаючи з цього дня будуть скасовані тарифи на післяопераційне обслуговування – проведення операції по завершенню банківського дня. Корпоративні клієнти більше не зобов’язані також сплачувати комісію за проведення внутрішньобанківських операцій, а за роботу з іншими банками потрібно буде заплатити три гривні. Комісія для зарахування готівки на банківський рахунок через касу залишиться без змін і як і раніше буде становити двадцять гривень.

У числі змін, які вступлять в силу починаючи з першого жовтня, також буде зменшення комісії за зняття готівки з корпоративних карт, а також карти «Ключ до рахунку». Вона складе один відсоток. Тариф на нецільове поповнення даних карт складе половину відсотка.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей