Hardnews

Розкрито термін життя PlayStation 4

Обговорення
PlayStation 4 Pro

Випущена в 2013 році консоль PlayStation залишиться актуальною протягом ще трьох або чотирьох років. Про це в інтерв’ю виданню The Washington Post заявив глава Sony Interactive Entertainment Джим Райан (Jim Ryan).


За словами Райана, термін життя PlayStation 4 триватиме ще три або чотири роки, що пов’язано з великою користувальницької базою приставки. Велика частина нових ігрових релізів буде доступна як на PS5, так і на PS4. «Ми хочемо, щоб геймери знали, що консоль, яку вони купували, буде затребувана через кілька років», – підкреслив представник компанії. Джим Райан зазначив, що Sony зацікавлена ​​у власниках старішої версії приставки: «десятки мільйонів як і раніше будуть користуватися PS4».

Райан також розкрив інформацію про те, що «99 відсотків» доступних для PS4 ігор мають зворотну сумісність і будуть запускатися на PS5. «Ніхто не повинен залишитися розчарованим», – заявив керівник Sony Interactive Entertainment, зазначивши, що у користувачів повинен бути вибір, на який приставці грати.

Sony PlayStation 5

Відповідаючи на питання про PS5, Джим Райан зізнався, що рішення про вартість консолі було прийнято давно. Глава компанії сказав, що Sony хотіла продавати нову приставку за таку ж вартість, що і випущену в 2013 році PlayStation 4. За його словами, з релізом PS5 на ринок вийде більше приставок, ніж було доступно під час прем’єри PS4.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Razem.work: легальная работа в Чехии без риска

В минуле

Sony PlayStation 4 можна отримати безкоштовно до кінця поточного місяця

В майбутнє

Також буде цікаво