Hardnews

Samsung Galaxy Fold 2 отримає фронтальну камеру під дисплеєм

Обговорення
Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Виробники смартфонів давно намагаються знайти найкращий спосіб розмістити камеру для відеодзвінків та селфі. На даний момент об’єктив камери розміщують на “острівках”, або на спеціальному висовному механізмі, однак важко не помітити, що існує одне, теоретично набагато краще рішення.


Зокрема, мова йде про приховування передньої камери безпосередньо під дисплеєм. Ця конструкція буде набагато мінімалістичнішою, ніж телефони, що виробляються в даний час, оскільки позбавить передню панель від зайвих елементів. Відомо, що ідея враховується окремими виробниками, але ми думали, що для її впровадження у споживчі пристрої знадобиться ще багато часу. Однак останні чутки свідчать про те, що нова схема розташування камери може дебютувати вже незабаром. Зокрема, у липні з запуском Samsung Galaxy Fold 2.

Корейці поки що офіційно нічого не оприлюднили, але цю інформацію надали вже два незалежних джерела. Питання лише в тому, скільки тоді буде коштувати Galaxy Fold 2?

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Плавність роботи Samsung Galaxy S20 та Galaxy S10 порівняли на відео

В минуле

Windows 10X отримає потужного голосового асистента

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.