Hardnews

Вчені розповіли, хто має найменший шанс зараження коронавірусом

У науковому журналі New England Journal of Medicine були опубліковані результати аналізу епідеміологічних характеристик поширення коронавірусу. Так, вченим вдалося з’ясувати, що серед хворих практично повністю відсутні діти.


Для того, щоб виявити цей факт, вчені вивчили всю зібрану інформацію про перші 425 підтверджених випадків захворювання коронавірусом 2019 nCoV в Ухані. За підсумком були зроблені висновки, згідно з якими близько 95% хворих помітили перші симптоми в перші 12 днів після зараження – пов’язано це з тим, що середній інкубаційний період вірусу становить 5,2 дня. Але що куди важливіше, так це факт відсутності серед випадків захворювання в Ухані дітей молодше 15 років. Вчені вважають, що це пов’язано або з тим, що діти в принципі не схильні до зараження новим коронавірусом, або з тим, що у них це захворювання протікає в більш м’якій формі, ніж у дорослих.

З усього, що ми бачили, і з незрозумілих для нас причин здається, що вірус в першу чергу впливає на дорослих. Можливо, ми бачимо не всі дані, так як звіти, які надходять з Китаю, стосуються тільки дорослих, а не педіатричних лікарень ” , – розповів медичний експерт Річард Мартінеллі з Єльської школи медицини.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button