Sony показала контролери для PlayStation 5 VR

Представники Sony лише відзначили, що чекати девайс раніше 2022 роки не варто.

Зараз на головній

Компанія Sony вперше показала нові контролери, які призначаються для ще не вийшовшого PlayStation 5 VR. Незважаючи на те, що зовнішній вигляд самого шолома віртуальної реальності так і залишається загадкою, дизайн джойстика більше не є таємницею.


Варто відзначити, що зовні новинка сильно нагадує вже існуючі на ринку рішення. Але, судячи з фото, опублікованих в блозі PlayStation, контролери для PS5 VR все ж матимуть свою «родзинку».

Так, пристрій буде «обвивати» руки гравців, що рідко зустрічається в сегменті віртуальної реальності. При цьому, зі слів самої Sony, девайс оснастять тими ж технологіями, що і контролер DualSense. Таким чином, новинка зможе похвалитися і адаптивними тригерами, і просунутою вібрацією нового покоління.

На жаль, до кінця не ясно, коли саме японська компанія представить сам шолом віртуальної реальності. Представники Sony лише відзначили, що чекати девайс раніше 2022 роки не варто.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей