Hardnews

Як в два рази швидше зарядити телефон

Обговорення

З вуст в уста передаються поради, як зробити так, щоб телефон заряджався швидше. Одні радять включити авіарежім, інші – зняти чохол. А ще радять апарат вимкнути. Ми перевірили всі популярні Лайфхаки і знаємо, як зробити так, щоб зарядка тримала нас на короткому повідку якомога менше.


Третє місце за швидкістю зарядки дісталося телефону, який стояв на авіарежиму, а значить, не витрачав енергію на пошук мобільних мереж і оновлення даних, завдяки чому зарядився за 1 годину і 48 хвилин.

Правда, заряджати так телефон не дуже зручно через те, що апарат не приймає дзвінки та повідомлення. Як і зовсім вимкнений смартфон, який обігнав його на 6 хвилин. Виходить, що обидва цих апарата телефонами в момент зарядки фактично і не були.

А ось рекордсмен і дзвінки приймав, і зарядився повністю всього за 1,5 години. Тому що заряджався за допомогою більш потужного адаптера. Це на 40 хвилин швидше, ніж такий же смартфон зі стандартною зарядкою з комплекту. Перевага очевидна, притому що обійшловся такеий зарядний пристрій в 150 гривень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українці знову можуть відвідувати «ВКонтакте» без VPN

В минуле

Як йде сигнал Інтернету від України в Америку

В майбутнє

Також буде цікаво