Oppo
Обговорення

Китайська компанія Oppo розробила альтернативу Wi-Fi і мобільного зв’язку для роботи на середніх дистанціях під назвою MeshTalk, – повідомляє видання The Verge.


Новий протокол MeshTalk є децентралізованою системою з наскрізним шифруванням і радіусом покриття на рівні 3 км при наявності пошируючого сигнал пристрою. Таким чином, смартфони Oppo будуть створювати свою тимчасову локальну мережу без участі базових станцій або маршрутизаторів.

В Oppo запевнили, що MeshTalk практично не знизить автономність смартфонів, тому пристрої з підключеним протоколом зможуть працювати до 72 годин в режимі очікування, що дозволить користувачам завжди бути на зв’язку.

Протокол MeshTalk в першу чергу орієнтований на ситуації при перевантаженні або відсутності мобільних мереж. На жаль, Oppo не повідомив терміни виходу нової технології і чи будуть старі смартфони підтримувати MeshTalk.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

EMUI 9.1: хто і коли отримає оновлення від Huawei

В минуле

Huawei не збирається відмовлятися від Android

В майбутнє

Також буде цікаво