Softnews

Експерти назвали п’ятірку додатків, які шкодять вашому смартфону

Обговорення
Смартфон

У мережі з’явився список додатків, які сильно шкодять смартфону Android, на якому вони встановлені. Дані програми можуть як здійснювати розсилку реклами і спаму, так і просто розряджати телефон постійною активністю, марною для користувача.


Як би дивно це не звучало, але найстрашнішим ворогом для батареї телефону є стандартний додаток Facebook, який часто встановлений в апараті за умовчанням. З одного боку, ця програма може бути корисною, так як вона дозволяє стежити за активністю на вашій сторінці в соціальній мережі. З іншого через постійну роботу та задіяння ресурсів телефону додаток дуже сильно садить акумулятор.

Facebook

Ще одним небезпечним для заряду батареї додатком є будь-яка програма, яка відстежує погоду. Мало того, що в фоновому режимі вона працює постійно, так ще подібні сервіси намагаються виділитися серед аналогів, додаючи різні банери, задні фони, анімовані вставки на екран. Зрозуміло, вся ця «смакота» перевантажуює батарею, швидко її розряджаючи.

Антивірус також варто зарахувати до «паразитів» телефону. Популярні сервіси мають кілька екранів захисту, які незалежно один від одного працюють, споживаючи енергію. Хоча цінність подібних програм сумнівна – вам достатньо завантажувати софт з перевірених магазинів, щоб проблем з вірусами не було.

Непотрібні додатки

Важливим «гальмом» для комп’ютера є програми-чистильники, як Clean Master. Незважаючи на обмеженість дій – додаток просто очищає кеш браузера і застарілі файли, споживання ресурсів від таких «нахлібників» невиправдано високе, що виливається в швидкий розряд батареї і повільну роботу смартфона.

Останнім ворогом сучасного телефону є вбудовані браузери. Дуже часто подібні програми виявляються налаштованими на розсилку реклами і перегляд рекламних ж роликів у фоновому режимі, що неймовірно гальмує роботу смартфона. Краще видалити їх і встановити один обраний браузер.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Ще десять смартфонів від Xiaomi не отримають оновлення Android 11

В минуле

Великий iPhone XR відчутно подешевшав в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво