OPPO показала смартфон з невидимою камерою

Зараз на головній

Принцип роботи

«Невидима» фронтальна камера розміщена під екраном смартфона – поки вона не працює, її зовсім непомітно. При запуску камери пікселі у верхній частині екрану вимикаються, щоб дисплей зміг пропускати світло для сенсора.


При створенні дисплея OPPO використовувала надпрозорий матеріал власної розробки, який дозволяє світлу потрапляти на камеру крізь дисплей. У той же час область екрану, в якій знаходиться камера, повноцінно реагує на дотик.

У OPPO підтвердили, що нова технологія ще поступається звичайним Фронталкам. Інноваційний модуль ховається за шаром матриці дисплея і захисним склом, які перешкоджають попаданню 100% світла на сенсор. Частково проблема була вирішена за допомогою нових алгоритмів, що служать для усунення помутніння, відблисків і спотворень картинки.

Коли вийде смартфон з невидимою камерою?

Прототип смартфона з невидимою камерою ще не готовий до комерційного запуску – його не давали в руки і сховали в захисний чохол, що приховує дизайн корпусу. На вигляд залишився лише величезний дисплей з мінімальними рамками з усіх боків.

Перші смартфони з технологією підекранної камери можна буде купити лише в 2020 році.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У Великобританії створили акумулятор для смартфону з використанням кукурудзяного крохмалю, цукрової тростини і цукрового буряка

Надрукований на 3D-принтері «вегетаріанський» акумулятор може забезпечити більш стійке живлення пристроїв, ніж його літій-іонний аналог. Крім того, така батарея...

Більше схожих статей