Новини

OPPO показала смартфон з невидимою камерою

Принцип роботи

«Невидима» фронтальна камера розміщена під екраном смартфона – поки вона не працює, її зовсім непомітно. При запуску камери пікселі у верхній частині екрану вимикаються, щоб дисплей зміг пропускати світло для сенсора.

OPPO

При створенні дисплея OPPO використовувала надпрозорий матеріал власної розробки, який дозволяє світлу потрапляти на камеру крізь дисплей. У той же час область екрану, в якій знаходиться камера, повноцінно реагує на дотик.

У OPPO підтвердили, що нова технологія ще поступається звичайним Фронталкам. Інноваційний модуль ховається за шаром матриці дисплея і захисним склом, які перешкоджають попаданню 100% світла на сенсор. Частково проблема була вирішена за допомогою нових алгоритмів, що служать для усунення помутніння, відблисків і спотворень картинки.

Коли вийде смартфон з невидимою камерою?

Прототип смартфона з невидимою камерою ще не готовий до комерційного запуску – його не давали в руки і сховали в захисний чохол, що приховує дизайн корпусу. На вигляд залишився лише величезний дисплей з мінімальними рамками з усіх боків.

Перші смартфони з технологією підекранної камери можна буде купити лише в 2020 році.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button