Hardnews

Xiaomi Mi 10 Ultra з підекранною камерою показали на відео

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Ultra

Китайський ТехноГігант Xiaomi офіційно представив свою технологію розміщення селфі-камери під дисплеєм і навіть показав, як це працює. Передбачалося, що перший смартфон з даною технологією буде представлений тільки в 2021 році, але за інформацією інсайдера з Твіттера, відбудеться це куди раніше. Подробиці читайте в нашому матеріалі.


Якщо бути точніше, то Xiaomi представить такий смартфон вже в жовтні-листопаді цього року. Свої слова інсайдер підтвердив опублікованим відео, на якому демонструється прототип Mi 10 Ultra з підекранною селфі-камерою. Задня панель в точності копіює дизайн представленого недавно флагмана, тоді як передня панель повністю позбулася будь-яких вирізів на дисплеї.

Xiaomi поки ніяк не відреагувала на опубліковане відео та інформацію від інсайдера і, найімовірніше, не відповість. Зате можна бути впевненим в тому, що якщо інформація від інсайдера правдива, то Xiaomi найближчим часом почне публікацію тізерів і предрелізних промо-матеріалів, присвячених презентації смартфона з новою технологією.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вас обманюють: чому не треба купувати дешеві смартфони з трьома камерами

В минуле

Гру Doom запустили на тесті на вагітність

В майбутнє

Також буде цікаво