Hardnews

Стало відомо, як знайти приховану камеру за допомогою смартфона

Обговорення
Xiaomi камерафон

Директор департаменту цифрової економіки університету «Синергія» розповів, як знайти в приміщенні приховану камеру за допомогою одного смартфона. Потрібно, щоб у нього були камера і ліхтарик (спалах).


Експерт пояснив , що потрібно включити відеокамеру і ліхтарик (або спалах), вимкнути в приміщенні світло і почати поетапно його обходити зі смартфоном. Особливо ретельно потрібно оглянути стельові зони, обійти всі стіни поруч з розетками. Якщо прихована камера є, то на екрані смартфона можна буде побачити відблиски.

Фахівець також зазначив, що в приміщенні можуть бути встановлені камери, які ведуть не тільки зйомку, але і передачу даних. Тобто дані можуть зберігатися на пристрої в іншому приміщенні. В цьому випадку можуть допомогти мобільні додатки, які фіксують електромагнітні поля.

Якщо камера знайдена, експерт радить зафіксувати її місцезнаходження, а потім запросити співробітників правоохоронних служб.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як дізнатися місце розташування людини за її номером телефону

В минуле

Redmi Note 10 – бюджетний ” красень” вперше на фото

В майбутнє

Також буде цікаво