Статті

5 функцій Viber, які полегшать ваше життя

Обговорення

На початку цього року Viber вкотре був визнаний найпопулярнішим додатком в Україні за даними незалежного дослідження компанії Kantar. Він встановлений на 97,9% усіх смартфонів у 2020 році. Щомісяця українські користувачі надсилають один одному понад 11 мільйонів повідомлень і здійснюють близько 4 мільйонів дзвінків.


Попри популярність додатку, виявляється, що не всі користувачі знають про деякі досить цікаві функції платформи. Крім спілкування за допомогою текстових, голосових та відеоповідомлень, додаток має багато інших можливостей, які можуть допомогти не тільки залишатись на зв’язку з родиною та друзями, але також будуть корисними у повсякденному житті. Редакція GSMinfo зібрала для вас 5 функцій Viber, про які ви, можливо, не знаєте, але які, мабуть, вподобаєте та почнете використовувати.

Групові аудіо- та відеодзвінки

Щоб усі користувачі додатку могли підтримувати зв’язок один з одним в умовах пандемії, Viber збільшив кількість можливих учасників групових аудіодзвінків та запровадив групові відеодзвінки, де одночасно можуть спілкуватися до 20 осіб. Функції є абсолютно безкоштовними як для мобільної версії додатку, так і для комп’ютерної. Вони обидві працюють та допомагають підтримувати зв’язок з друзями та родиною, а також швидко розв’язувати робочі задачі паралельно з іншими користувачами. Групові дзвінки будуть корисними й учням та вчителям в новому навчальному році, оскільки вони дозволяють організовувати навчальний процес, забезпечувати зв’язок між студентами, викладачами та батьками, а також легко координувати активності після дзвінків та зустрічей.

Viber для комп’ютера

Окрім мобільної версії, у Viber є версія для комп’ютера. Додаток дозволяє проводити відео- та аудіодзвінки високої якості, спілкуватися з іншими користувачами незалежно від того, користуються вони desktop-версією або мобільним додатком Viber. Viber для комп’ютера підтримується як на Windows, так і на Mac. Щоб синхронізувати всі дані з ПК, потрібно відсканувати QR-код на своєму смартфоні та погодитися на синхронізацію. За бажанням ви можете цього не робити та продовжувати використовувати Viber.

GIF редактор

Ще одна нова функція, що з’явилась у 2020 році — редактор GIF. У будь-якому чаті та в розділі “Мої нотатки” користувачі Viber можуть записати коротке відео в режимі GIF, натиснувши на кнопку камери у нижній частині чату. Також створити нескінчений GIF-файл можливо з вже готового ролику: для цього необхідно обрати улюблене відео у галереї додатку, яка знаходиться у нижній частині будь-якого чату та “Моїх нотаток”, та перейти у режим редактора за допомогою кнопки олівця. У режимі редактора можна обрати формат, у якому форматі ваше відео буде програватись надалі: як ролик або GIF. Яким чином буде показуватись файл (у режимі бумерангу, реверса, уповільнення або пришвидшення у 2 чи 4 рази) також обирає користувач. Стилізувати GIF можливо за допомогою різнокольорових написів, дудлів та стікерів. Функція повністю доступна на iOS, а її базова версія — на Android. Потім вона буде повною мірою доступна на всіх платформах.

Мої нотатки

У постійному потоці інформації можна легко забути про щось важливе. Щоб назавжди розв’язати цю проблему, Viber запустив функцію «Мої нотатки». В окремому особистому чаті легко зберігати текстові повідомлення від інших користувачів, посилання, аудіо-, відео- та медіафайли, а також створювати списки справ та відзначати виконані завдання. Нотатки синхронізуються на всіх пристроях користувача за замовчуванням і їх легко використовувати у повсякденному житті. Вони є ідеальним інструментом для того, щоб розмістити в одному місці всі шкільні завдання та задачі як для вчителів, так і для учнів в новому навчальному році. Незабаром з’являться нагадування про нотатки, щоб не забути про головне, а також про важливі дати.

Чат-бот “Незабудка”

Viber також запустив ще одну функцію, за допомогою якої можна керувати завданнями — чат-бот “Незабудка”. Як і “Мої нотатки”, бот допомагає користувачам запам’ятовувати важливе, але працює інакше. В ньому можливо встановлювати нагадування про події, завдання або дати, впорядковувати їх за категоріями та додавати коментарі. Бот “Незабудка” доступний як українською, так і російською мовами та є ідеальним інструментом для нагадувань про дедлайни та здачу завдань, тощо.

Надалі у провідному додатку для спілкування будуть й інші нові функції та оновлення, які допоможуть користувачам покращити їхнє користування Viber. Для того, щоб використовувати їх усіх, переконайтесь, що у вас встановлена остання версія платформи.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Представлений найдоступніший в світі смартфон з термометром

В минуле

Яким буде Айфон 12: особливості базової моделі з нової серії смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво