Hardnews

Названо простий спосіб дізнатись “офіційність” будь-якого смартфону Xiaomi

Обговорення
Xiaomi Mi 10S Pro

Підозріло низька ціна на смартфон – одна з ознак того, що це «сірий» гаджет, завезений до України не зовсім офіційним шляхом. Особливо це стосується популярних девайсів, які розкуповують десятками тисяч – бюджетних Xiaomi або Honor, наприклад.


Але як дізнатися, чи “офіційний” телефон вам пропонують купити, чи ні? Адже придбання такого пристрою рівноцінно відсутності офіційної гарантії, ремонтувати його в фірмових сервісних центрах будуть тільки за гроші. До того ж особливо хитрі продавці можуть не попередивши покупця надсилати телефони, призначені для китайського ринку, без глобальної прошивки і підтримки Google-сервісів, які ще потрібно перепрошивати.

Зараз перевірити «чистоту» гаджета можна ще до його покупки: у Xiaomi є свій офіційний сервіс Xiaomi Verify . У ньому потрібно просто вказати IMEI смартфона, ввести капчу, і отримати результат :

З нашим, наприклад, все в порядку:

Якби гаджет був «сірим», замість зеленої галочки сайт видав би червоний хрестик.

Про всяк випадок нагадуємо, як дізнатися свій IMEI:

  • якщо телефон вже куплений і використовується, або якщо ви купуєте його з рук – введіть # 06 # в стандартній дзвонилці;
  • якщо ви ще не купили смартфон – попросіть продавця надіслати фото коробки, а вірніше наклейки зі штрих-кодом і IMEI.

А щоб не отримати «сірий» смартфон – не женіться за дивно низькою ціною, уважно вивчайте відгуки про магазин, і обов’язково перевіряйте IMEI при отриманні девайса, навіть якщо робите замовлення на надійному і перевіреному сайті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українцям розповіли про те, як розтягнути пакет трафіку в смартфоні на цілий місяць

В минуле

В Україні стартував черговий розпродаж Sony PlayStation

В майбутнє

Також буде цікаво